İçeriğe geç

Moto Kurye ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Moto kurye hizmeti almak isteyen ama daha önce bu hizmetten faydalanmamış biri olarak kafanızı karıştıran pek çok soru işareti var değil mi? O halde bu soru işaretlerini ortadan kaldıramaya başlayın ve Gebze Acil Moto Kurye ayrıcalıklarını yakalayın.

Kurye ücreti nasıl hesaplanmaktadır?

Kurye ücretleri hacimsel ağırlık ile gerçek ağırlık arasındaki orantıya dikkat edilerek hesaplanmaktadır. Bu çerçevede bir gönderinizin ne kadara taşınacağını öğrenmek adına mutlaka Gebze Acil Moto Kurye ile iletişime geçmelisiniz. Kendi yapacağınız hesaplamada karşılaşacağınız hatalar ücretlerde beklentilerinizin üzerinde sonuçlara yol açabilir. En uygun kurye ücretleri için bizi hemen arayabilirsiniz.

Motorlu kurye hizmetinde gönderi ambalajı nasıl olmalı?

Kurye hizmeti kapsamında taşınacak olan gönderilerinizin herhangi bir zarara uğramasını istemiyorsanız kaliteli bir ambalaj kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede gönderinizin çevresel etkilerden kaynaklı olarak zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Ambalajlama yapılırken gönderinin üzerine varış adresi ve iletişim bilgisi okunaklı şekilde yazılmalıdır. Aynı zamanda kırılması muhtemel hassas gönderiler için de ‘Kırılabilir’ gibi ifadelere yer verilmelidir.

Nasıl kurye çağırabilirim?

Kurye çağırarak gönderinizin taşınmasını sağlamak adına Gebze Acil Moto Kurye iletişim numaralarını tercih edebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmektir. İstanbul ve Kocaeli başta olmak üzere Marmara Bölgesi’nin pek çok noktasında size güvenilir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Gebze Acil Moto Kurye çalışma saatleri nelerdir?

Kurye hizmeti veren hemen her firmada olduğu gibi Gebze Acil Moto Kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Yılın 365 günü boyunca hizmet almanıza yardımcı olan ekibimiz sayesinde ister mesai saatleri dışında ister tatil günlerinde isterseniz de pazar günleri hizmet almak için harekete geçebilirsiniz.

Kurye gönderiyi teslim edemezse ne olur?

Moto kurye ile gönderi teslimatının yapılması hem güven hem de hız açısından en ideal alternatiflerden bir tanesidir. Bu kapsamda kuryenin sorunsuz çözüm sunması beklenir. Ancak göndericinin yanlış adres beyanı ya da gönderinin alıcı tarafından teslim alınmak istenmemesi durumları söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda gönderi iadesi, gönderinin ikinci adrese teslimi ya da farklı bir günde tekrar teslimata çıkma seçenekleri sunulmaktadır. Gönderinin gönderici ya da alıcı kaynaklı teslim edilememesi halinde ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara