İçeriğe geç
Barış Kurye

Barış Kurye

Barış Kurye uygulamamızı istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Mesai kavramını genişlettik ve ara vermeden çalışmaya devam ediyoruz. Acil bir durum olduğunda gece ne yapacağınızı düşünmenize gerek yok. Bizi aradığınızda kuryelerimizi adresinize yönlendiriyoruz ve paketinizi alarak en hızlı şekilde istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.

Dinamik bir kadroyla profesyonel bir hizmet sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak tıpkı bir çözüm ortağı gibi düşünüyor ve kalite standartlarının da üzerinde hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz, değerli müşterilerimiz yönünde avantaj sağlıyor oluşumuzdur.

Barış Kurye olarak paketinizi aldığımız andan itibaren hizmetimizin yarısını tamamlamış oluyoruz. Diğer yarısı için tekrar yola koyulan kuryelerimiz her zaman dikkatli ve titiz davranır. Müşterimizin istediği hızda ve saatte adresinde oluyoruz. Yine istediği saatte ve hızda teslimatı yapacağımız adrese varıyoruz.

Deneyimli kadromuz ile hem sahadaki hem de kurumdaki işleyişimizde herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Problemleri çözülmek için oluşan küçük adımlar gibi görüyoruz. Sistemimiz çözüm üzerine kurulu olduğu için bir aksaklık yaşanır gibi olsa da müşterimize hissettirmeden çoktan çözülmüş oluyor.

Barış Kurye Hizmeti

Kurduğumuz sistemin en güzel yanı, bireysel veyahut kurumsal gönderilerin hiçbir aksama olmadan istenilen yere ulaşabilmesidir. Paketlerin içeriğine bakmaksızın bütün gönderileri emanetimiz olarak değerlendiriyoruz. Bu anlayışla da en güvenilir teslimatı sağlıyoruz. Şehir içinde istediğiniz semte en hızlı ulaşımı gerçekleştiriyoruz.

İster son anda hatırladığınız doğum günü hediyesi olsun isterseniz bir işletme için imzalanması acil bir evrak olsun bizim sistemimizdeki kalite anlayışı değişmez. Değişen sadece gönderilmek istenen adres olur. Bizim bütün gönderilere yaklaşımımız aynıdır. Gebze Kurye titiz, dikkatli ve özenli bir ekip ile her aşamayı takip altında tutar.

Barış Kurye uygulamamızı her yere paket göndermek için kullanabilirsiniz. Şehir içi veya şehir dışı bizim için fark etmez. Mahalleler arası bile teslimata ihtiyaç duyulur. Bu yüzden de şehir dışına gidecek olan en hızlı kurye yöntemi olarak uçak kuryeyi kullanırız. Kesintisiz hizmetlerimizle amacımız dilediğiniz her yere en uygun bütçeyle ulaşmanızı sağlamaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara