İçeriğe geç
Hacıhalil Kurye

Hacıhalil Kurye

Hacıhalil Kurye uygulamamız ile semtimizde ikamet eden müşterilerimize ve semtimizdeki işletmelere hizmet veriyoruz. Ekibimiz profesyonel çalışmalar yürütür ve çalıştıkları alanda en iyi işi çıkarmaya gayret eder. Bu çabanın karşılığı olarak da müşterilerimizin takdirini toplarlar.

Sadık müşterilerimiz kendi tanıdıklarına da hizmetimizi anlatarak yeni müşterilerin uygulamalarımızı kullanmasını sağlar. Gebze Kurye olarak müşterilerimizin beklentisini tespit ediyoruz. Bu tespite göre hareket ederek tıpkı bir iş ortaklığı varmış gibi düşünür. Her iki tarafın da kârlılık oranının sağlandığı, avantajlı bir hizmet sunar.

İster acil bir durum isterse de günlük normal bir teslimat olsun, kuryelerimiz için talimatlar önemlidir. Bizi aradığınızda ihtiyacınız olan hizmet unsurlarını bildirirsiniz. Personelimiz de sizin için bir talimat hazırlar ve kuryemizi yönlendirir. Adresinize gelen kuryemiz istediğiniz zamanda ve istediğiniz hızda ulaşım sağlar.

Hacıhalil Kurye olarak günümüzde bir semtten başka bir semte geçmenin bile ne kadar vakit aldığının farkındayız. Biz istiyoruz ki müşterilerimiz yorulmasın; onların yerine kuryelerimiz daha hızlı, etkili çözümlerle ulaşım sağlasın. Bu desteğin avantajını fark eden ve bilen müşterilerimiz kurye hizmetlerimizden istifade eder.

Hacıhalil Kurye Hizmeti

Kuryelerimiz adresinize geldiğinde paketin içeriğiyle ilgilenmez. Çünkü bütün paketler bizim için değerlidir ve öncelikli istenen talimata göre teslimatı gerçekleştirmektir. Bunun için gönderinizi sizden aldığı gibi muhafazalı şekilde yerleştirir. Ve yine aynı hassasiyet içinde teslimatın yapılacağı adrese doğru yola çıkar.

Teslimatı gizlilik içinde gerçekleştirir. Herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmadan, gönderiniz hasar görmeden ulaşım sağlanır. Teslimat sadece verdiğiniz kişi adına gerçekleştirilir. Güvenlik sizin için olduğu kadar bizim marka değerimiz için de önemlidir.

Hacıhalil Kurye olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için 24 saat çalışıyoruz. Hizmetlerimiz geniş ve kapsamlı olarak devam ediyor. Gece kuryemiz, acil durumlarda vip kuryemiz, şehirlerarası kuryemiz vb. gibi pek çok farklı özelliğe sahip seçeneğimiz var. Amacımız müşterilerimize ihtiyaç duyduklarını en ekonomik, avantajlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara