İçeriğe geç
Mustafapaşa Kurye

Mustafapaşa Kurye

Mustafapaşa Kurye uygulamamızla Gebze’de hangi mahalleye gönderiniz varsa kolayca ulaştırabiliriz. Sadece Gebze içine değil, aynı zamanda Marmara Bölgesi’nde bulunan semtlere de servis yapıyoruz. Geniş bir hizmet ağımız olduğu için bütün taleplere en hızlı şekilde dönüş sağlıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda hangi saat olursa olsun mutlaka destek veren bir personelimiz size yardımcı oluyor.

Kesintisiz hizmet veren işletmelerden biriyiz. Amacımız müşterilerimizin hiçbir şart ve koşulda mağdur olmamasıdır. Tatil günlerinde, hafta sonlarında, hatta özel günlerde bile çalışmaya devam ediyoruz. Olası sorunları düşünerek şimdi ve gelecek için nasıl bir hizmet hayal ediyorsak onu gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

Müşterilerimizin hayali, bizim hayalimize dönüşüyor. Müşterilerimizi tıpkı çözüm ortağı gibi değerlendiriyor, onları da hizmet unsurlarımıza dâhil ediyoruz. Onların taleplerine göre seçenekler oluşturuyoruz. Herkes kendi ihtiyacı doğrultusunda bir hizmeti seçebiliyor.

Mustafapaşa Kurye uygulamamız hızlı olduğu için müşterilerimizin teslimatları da süratle yerine ulaşıyor. Rotasyon belirleme noktasında tecrübeli olan kuryelerimiz, en kestirme yollardan giderek istenen hızda ulaşım sağlar. Sürati sağlayan motor gücü kadar personelimiz de profesyonel iş yürütmesidir.

Mustafapaşa Kurye Hizmeti

Teslimatın hızı kadar güvenliği de önemlidir. Hatta müşterilerimiz en büyük avantajın gizliliğin korunması olduğunu düşünür. Bunun için de yaptığımız her teslimat sonrası memnuniyet anketi hazırlarız. Müşterilerimizin düşüncesi bizim için önemlidir. Hizmette eksiğimiz ve fark etmediğimiz kusurlar varsa yorumlar, bize yeni pencereler açar.

Motosikletlerimiz yola çıkmadan bakımları yapılır ve güvenliği aksatacak faktörlere müsaade edilmez. Teslimat noktamız neresi olursa olsun; ister ev ister hastane ister işletme isterse de bir AVM olsun hiç fark etmez. Her yere güvenle ulaşabiliyoruz.

Mustafapaşa Kurye olarak sistemimizi sürekli yeniliyor, yüksek kalite içinde unsurlarımızı her zaman dinamik tutuyoruz. Bugüne hitap ettiğimiz gibi yarının da en iyisi olmak istiyoruz. Yazılımlarımızı ve donanımlarımızı yeniliyoruz.

Gebze Kurye olarak her zaman kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyata sunabilmektir. Bunun için de zaman zaman kampanyalar düzenliyor, sürekli müşterilerimizin ödeme kolaylıklarımızdan yararlanmasını istiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara