İçeriğe geç
Mudarlı Kurye

Mudarlı Kurye

Mudarlı Kurye uygulamamız gün boyu hizmet verir. İstediğiniz saatte arayıp paketinizi semtimize, bütün Gebze’ye veyahut şehir dışına gönderebilirsiniz. Mesai kavramını değiştiren sistemimiz, aralıksız şekilde teslimata devam eder. Gece boyunca da kuryelerimize ulaşıp acil gönderilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Gebze Kurye yasal mevzuat gereği pek çok ürün çeşidini taşıyabilecek şekilde ayarlanmıştır. Amacımız müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti onlara seçenek sunarak vermektir. Müşteri odaklı hizmet vererek sadece kaliteye yönelmiyoruz. Müşterilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak bireysel çözümler üretiyoruz.

Uygulamalarımız sayesinde hem şehir içi hem de çevre iller için bütün müşterilerimize teslimat avantajı sunuyoruz. Sektör içinde yıllardır edindiğimiz deneyim ile teknolojinin getirdiği yenilikleri bir arada kullanarak sistemimizi geliştirdik. O yüzden de bu alandaki hizmetlerimizde iddialıyız. Hem güvenilir hem de hızlı teslimat yapıyoruz.

Mudarlı Kurye olarak acil durumlarda çok hızlı ulaşım sağlıyoruz. Kimliğinizi unuttuysanız, arabanız için yedek anahtar gerektiyse, evlilik yıl dönümü hediyesi son anda aklınıza geldiyse hizmetlerimiz sayesinde bu durumları dert etmenize gerek kalmaz. Dakikalar içinde kuryelerimiz istediğiniz adreste olur ve gerekli ulaşımı sağlar.

Mudarlı Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz paket içeriğinin kimseyle paylaşılmasını istemez. Kuryelerimiz de bu hassasiyeti bilerek hareket eder. Mahremiyete önem verdiğimiz için bütün paketleri hassasiyetle alır, kimseye göstermeden yeni adresine, kişinin adına teslimat yaparız.

Güçlü motorlara sahip motosikletlerimizle kullandığımız ekipmanlar gönderilerin muhafazasını en iyi şekilde sağlar. Trafik yoğun olsa da hava koşulları teslimat için olumsuz olsa da kuryelerimizin ulaşımı aksamaz. Çünkü personelimiz oldukça deneyimlidir.

Mudarlı Kurye olarak özel günlerde, hafta sonlarında, resmi tatillerde bile hizmet vermeye devam ediyoruz. Her şartta teslimat devam ediyor. O yüzden aranılan ve beklenen hizmeti müşterilerimiz firmamıza erişim sağladığında buluyor.

Bütün bu kalitenin yanında uygun fiyatlarla da müşterilerimizin kalbini fethediyoruz. Disiplin içinde çalışan kuryelerimiz, müşterilerimize güler yüzle hizmet taşır. Kaliteli hizmetin karşılığı olarak da sadece müşterimizin kendi kullandığı hizmet bedeli alınır.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara