İçeriğe geç
Muallimköy Kurye

Muallimköy Kurye

Muallimköy Kurye uygulamamız ile Gebze’de bulunan bütün semtlere teslimat yapıyoruz. Semtimizde ikamet edenlerle işletme sahipleri diledikleri vakitte kuryelerimizi çağırıp hizmet talep edebilirler. Kısıtlı saat uygulaması yerine gün boyu devam eden hizmet politikası izliyoruz. Mesaimiz bitmeden gece de devam ediyor.

Müşterilerimiz istedikleri vakitte bizi arayıp teslimat uygulamalarımızdan yararlanabilirler. Adresinize en yakın kuryemiz hemen adresinize ulaşır ve gönderinizi alarak yeni sahibine ulaştırmak üzere yola çıkar. Bu hizmet aşamaları büyük bir titizlikle ve özenle yürütülür.

Profesyonel hizmeti ilke edinen Gebze Kurye, amatör heyecanla çalışmaya devam eder. Kalite standartlarına göre eksiksiz hizmet için bütün detayları en ince şekilde düşünen ve yapan ekibimiz, takdiri müşterilerimizden alır. Hızlı ve sorunsuz hizmetten memnun olan müşterilerimiz bizimle çalışmaya devam eder.

Muallimköy Kurye olarak biz de müşterilerimizin bize gösterdiği güvene layık olmaya gayret ediyoruz. Onların istediği gibi hizmet seçenekleri oluşturuyoruz. Acil ihtiyaçlar için, günlük teslimatlar için, gece gönderileri için ayrı ayrı tercihler sunuyoruz. Bu seçenekler müşterilerimizin işini kolaylaştırıyor.

Muallimköy Kurye Hizmeti

Kurye sistemimiz içinde oluşabilecek sorunlara göre çözümler üretiriz. Müşterilerimize verdiğimiz hız ve güvenli taşıma taahhüdünü yerine getirmek için oluşabilecek her türlü sorun için efektif çözüm geliştiriyoruz. Dinamik çalışanlarımızla başarılı hizmete odaklanıyoruz. O yüzden de müşterilerimizin firma olarak bizden beklediği hizmet düsturlarına dikkat ediyoruz.

Evraklardan hediye paketlerine, pasaporttan broşüre her türlü gönderiyi güvenle taşıyoruz. Gizliliğe ayrıca önem veriyoruz. Alıcı dışında hiçbir kimseye teslimat yapmıyoruz. Güvenlik önlemlerini titizlikle uyguluyoruz.

Muallimköy Kurye uygulamamız hem bugünün hem de gelecek günlerin taleplerini karşılayacak şekilde düzenlendi. Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak güncellemelerimizi yapıyoruz. Donanım ve yazılım noktasında inovasyona önem veriyoruz.

Teslimat sürecini eksiksiz ve gerektiği gibi yerine getirebilmek için bütün ayrıntılara dikkat ediyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Amacımız kaliteyi en ekonomik şekilde müşterilerimize sunabilmektir. Müşterilerimiz kendi paketleri için fiyat, teslimat süresi gibi konularda bizi arayarak detaylı bilgi alabilirler.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara