İçeriğe geç
Gaziler Kurye

Gaziler Kurye

Gaziler Kurye ile Gebze hizmet bölgemizdeki bütün mahallelere ulaşıyoruz. Bizi istediğiniz saatte arayarak hizmet alabilirsiniz. Bütün müşterilerimiz için gece dahi teslimat yapıyoruz. Amacımız müşterilerimize yönelik olarak geliştirdiğimiz dinamik hizmetimizden herkesin istifade etmesini sağlamak.

Profesyonel kadromuz, müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek geniş seçenekler sunar. Şehir içi, şehirlerarası, vip kurye, gece kuryesi, acil durumlarda en hızlı kurye gibi benzersiz avantajlara sahip seçeneklerimizle müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaya gayret ediyoruz.

Teslimatın gecikmesini istemeyiz. Ne kadar trafikle karşılaşırsak karşılaşalım, hava koşulları ne durumda olursa olsun biz taahhüt ettiğimiz dakikada kapınızda oluruz. Paketinizi alırız ve istediğiniz adrese de istediğiniz saatte ulaşırız.

Gebze Kurye uygulamamızı kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Personelimiz isteklerinizi not alır, size özel oluşturulan teslimat planına göre de kuryemizi yönlendirir. İstediğiniz saatte kuryemiz verdiğiniz adreste olur. Bizim için hız önemlidir. O yüzden süratli ve dakik hareket ederiz.

Gaziler Kurye Hizmeti

Hız kadar güvenlik de bizim için önemlidir. Paketinizi gizlilik içinde alırız. Kuryemiz içeriği kimseye göstermez. Herhangi bir başka şahısla içerik paylaşımı söz konusu olamaz. Yola çıktığında da paketin güvenliği son derece iyi bir şekilde sağlanır. Muhafazası özenle yapılan gönderinin hasar görmesi, çalınması söz konusu değildir.

Gönderinizi sadece adını verdiğiniz alıcıya teslim edilir. Güvenliğin sağlanması için elimizden gelen en iyi hizmeti sağlarız. Bu yüzden de seçtiğimiz personele ve motosiklet alımına dikkat ediyoruz. Kuryelerimizin müşterilerimizle kurduğu diyalog bizim için önemlidir. Bizler müşteri odaklı hizmet veren bir sektörde en iyisi olmaya çalışıyoruz.

Gaziler Kurye olarak amacımız en kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda temin etmektir. Bunun için kurduğumuz sistem ile uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Zaman zaman kampanyalar düzenleyerek daimi müşterilerimiz için uyguladığımız uygun koşullar avantaj sağlıyor.

Müşterimizin gönderisinin boyutu, gönderinin gideceği adres hesaplamalar için kritik değer oluyor. Müşterilerimiz en doğru bilgiyi çağrı merkezimizi arayarak alabilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara