İçeriğe geç
Arapçeşme Kurye

Arapçeşme Kurye

Arapçeşme Kurye sistemimiz bireysel ve kurumsal müşterilerimize yönelik olarak hizmet verir. Senenin her günü ve her dakika hizmete devam sloganıyla hareket ediyor, kesintisiz bir şekilde çalışıyoruz. Hiçbir müşterimizin mağdur olmasını istemiyoruz. Müşterilerimiz istediği anda bize ulaşarak teslimat yapabilsin diye mesai kavramını değiştirdik.

Unuttuğunuz bir yıl dönümü hediyesini eşinize vermek istediğinizde, acil bir dosyanın bir kuruma gönderilmesi gerektiğinde tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Gerisini personelimiz halleder. Kuryelerimiz adresinize gelir, özenle gönderinizi alır ve yine aynı titizlikle gönderiyi istediğiniz alıcıya teslim eder.

Arapçeşme Kurye uygulamamızın en önemli özelliklerinden biri istenen hızda teslimat yapılabilmesidir. Gün içinde de teslimat isteyebilirsiniz. Aradığınız anda da hemen ulaşım talep edebilirsiniz. Kuryelerimiz bütün ihtiyaçları karşılayacak hizmet anlayışına sahiptir.

Sebep ne olursa olsun bizden talepleriniz önemlidir. Bütün personelimiz talepleri yerine getirmek üzere çalışır. Profesyonelliğin getirdiği kalite sayesinde de hizmetlerimiz aksamadan ve özenle devam eder. Bizim için trafik, hafta sonu, gece yarısı, kötü hava koşulları fark etmez. Her durumda süratli hizmet verebilecek ekipmana sahibiz.

Arapçeşme Kurye Hizmeti

Gebze Kurye olarak kurduğumuz alt yapı ve teknoloji sayesinde istediğimiz kalitede hizmet verebiliyoruz. Müşterilerimiz için esnek çözümler üretebiliyoruz. Her zaman hizmete hazır bekleyen motorize ekiplerimiz, teslimatı en kısa sürede 45 dakika içinde gerçekleştirebiliyor.

İster şehir içi isterseniz de şehir dışı gönderiniz olsun, biz aynı güvenle teslimatı yaparız. Paketinizin muhafazasından biz sorumluyuz. Bu sorumluluğu bilerek hareket eden kuryelerimiz, bütün paketlere ihtimamla yaklaşır. Teslimatı da gizlilik ilkelerini gözeterek yerine getirir.

Arapçeşme Kurye olarak hiçbir zaman kaliteden taviz vermiyoruz. Her koşuldaki teslimatımız bizim için değerlidir. Ayrıca bütün müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını istiyoruz. Bunun için de eksiksiz çalışmaya özen gösteriyoruz.

En uygun fiyatı vererek ekonomik olarak da müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalar ve devamlı müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar da avantajlı oluyor. Bizi arayarak fiyat bilgisi alabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara