İçeriğe geç
Elbizli Kurye

Elbizli Kurye

Elbizli Kurye olarak mahallemizden başlayarak bütün Gebze’ye ve müşterilerimiz istediği takdirde şehir dışına teslimat yapıyoruz. Amacımız dinamik bir kadro ile bütün müşterilerimiz için ideal bir Gebze Kurye hizmeti vermektir. Bunun için de seçenekler oluşturuyoruz, müşterilerimize göre teslimat planı yapıyoruz.

İhtiyaca göre hizmet seçeneklerimizi arttırmak için pek çok tercih sunuyoruz. Gün içi teslimatımız olduğu gibi gece boyunca da kuryelerimiz hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda en acil durumlar için en hızlı kuryemiz en kısa süre içinde istediğiniz adreste olabiliyor.

Kuryelerimiz her an hizmete hazır şekilde bekler. Kendilerine verilen adrese en hızlı şekilde ulaşır. Teslimatın yapılacağı lokasyon için de yeni bir rotasyon oluşturarak yola çıkar ve en kestirme yolları kullanarak adrese varır.

Elbizli Kurye uygulamamız müşterilerimiz için pek çok unsurla beraber pek çok avantaj getirir. Müşterilerimiz teslimatı kendileri yapsa trafikte ve yolda çok zaman kaldıkları için zaman kaybı yaşarlar. Biz ise bu zamanı onlara kazandırıyoruz. Kullandığımız hızlı sistem sayesinde onlar trafikte kalmak zorunda kalmıyor hem de tahmin ettiklerinden daha hızlı bir şekilde gönderilerini ulaştırmış oluyoruz.

Elbizli Kurye Hizmeti

Bir firma için en önemli unsurlardan biri güvendir. Müşterilerin sadakati yeni müşterilerin de bizi tercih etmesini sağlar. Bu sadakatin en önemli ayağını ise verdiğimiz taahhütlerin yerine gelmesi oluşturur. Bu da firmamıza olan güvene ve müşterilerimiz için sağladığımız güvenlik unsurlarına bağlıdır.

Kuryelerimizi ve personelimizi seçerken çok özenli davranıyoruz. Bizim hassasiyetlerimizi ve değerlerimizi gözetebilecek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Bizim için sizden aldığımız paketin içeriğinin korunması ve hasar görmeden teslim edilmesi birincil önemdedir.

Elbizli Kurye uygulamamız hem bireysel hem de kurumsal gönderiler için uygundur. Bütün gönderileri en özenli şekilde taşıyan kuryelerimiz, dikkatli ve özenlidir. Kaliteli hizmetimizi en ekonomik koşullarda sağlamak için gayret ederiz. Amacımız, kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla istifade edilmesini sağlamaktır. Hizmetlerimize ulaşmak ve istifade etmek kolaydır. Bir telefon kadar size yakınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara