İçeriğe geç
Sultan Orhan Kurye

Sultan Orhan Kurye

Sultan Orhan Kurye olarak müşteri odaklı hizmet anlayışı içinde hizmet veriyoruz. O yüzden de sektörde yıllardır edindiğimiz tecrübeleri yeni teknolojilerle birleştirip istenen seviyede ve beklenen kalitede teslimat yapabiliyoruz.

Müşterilerimizin bizden en büyük beklentisi gönderilerinin zamanında ve hasar görmeden istedikleri adrese ulaşabilmesidir. Profesyonel ekibimiz bunu sağlamak için sistematik ve titiz çalışmalar yürütür. Hatta müşterilerimizi iş ortağımız gibi düşünür ve değerlendiririz. Böylece kalıcı çözümlerle müşteri memnuniyetini sağlayarak ilerleriz.

Gebze Kurye sistemi sayesinde Gebze’de ve çevre illerde en hızlı teslimatı gerçekleştirebiliyoruz. Müşterilerimiz için farklı seçenekler oluşturup farklı hizmet detayları sunuyoruz. Herkesin ihtiyacı farklı oluyor. Kimi acil bir durumda kurye hizmeti almak isterken kimi işletmesinin bir numunesini hızlı bir şekilde başka bir firmaya yollamayı arzu ediyor.

Bütün bu istek farklılıkları da yeni seçeneklere kapı aralıyor. Sultan Orhan Kurye olarak bulduğumuz çözümler, çeşitliliğimiz olarak hizmet kalitemizi artırıyor. Küçük veya büyük bütün paketleri taşıyabiliyoruz. Motosiklet için uygun olmayan büyüklükteki gönderileri araçlarımızla ulaştırıyoruz. Geniş bir yelpazede hizmet vermeyi hedeflediğimiz için her istek bizim tarafımızdan cevap buluyor.

Sultan Orhan Kurye Hizmeti

Ürettiğimiz efektif çözümleri müşterilerimiz hoşnutlukla karşılar. Bu da bize hizmet şevki verir. Ekipmanlarımız ve motosikletlerimizin son teknolojiyle donatılmış olması hızı sağladığı gibi güvenliğin temini için de önemlidir. Herhangi bir hasar, çalınma söz konusu olamaz.

Acil durumlarda bile trafik ne kadar sıkışık olursa olsun kuryelerimiz deneyimli sürüşleri sayesinde ve lokasyonları iyi bildikleri için istenen hızı yakalar. Zamanda herhangi bir aksama olmadan teslimat gerçekleştirilir. Güvenlik kusuru oluşmadan alıcıya teslimat yapılır.

Sultan Orhan Kurye olarak bütün müşterilerimize aynı değeri veriyoruz. İçeriklerine bakmaksızın aynı koruma yöntemlerini kullanıyoruz. Hizmetimizin tek farkı, müşterilerimize göre düzenlenen sistemimizdir. Gönderi boyutlarının, ağırlığının ve teslimat için hesaplanan mesafenin farklı oluşu, fiyatı da değiştirir.

Müşterilerimiz aldıkları hizmet kadarını öderler. Biz de en uygun ve ekonomik bedeller belirlemeye gayret ederiz. Fiyat teklifleriyle ilgili detaylı bilgi için bize arayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara