İçeriğe geç
Osman Yılmaz Kurye

Osman Yılmaz Kurye

Osman Yılmaz Kurye uygulamamız sayesinde semt sakinlerinin ve semtimizdeki bütün işletmelerin paketlerini teslim ediyoruz. Gebze içindeki ilçelere ve mahallelere ulaşım sağladığımız gibi Gebze etrafındaki illere de teslimat yapabiliyoruz. Hatta aynı gün içinde istenen teslimatları da yerine getirebiliyoruz.

Bizi istediğiniz an arayabilirsiniz. Çünkü çağrı merkezimiz mesaiye kesintisiz devam eder. Kuryelerimiz gece boyu da hizmet verir. Acil durumlarda istediğiniz adrese ulaşım sağlarız. İşletmeler çeşitli büyüklükte paket gönderisinde bulunabilir. Bunun için biz de gerektiğinde araçlarla destek veririz.

Kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde bugün başarılı bir noktada yer alıyoruz. Hizmet aşamalarının tümünü profesyonel kadromuz, ayrıntılı şekilde takip eder. Göndermek istediğiniz bir ürün de olabilir bir evrak da veyahut bir çiçek de. Bizim için gönderi içeriğinde yasal prosedüre uygunluk önemlidir. Gerisi teferruattır. Prosedürleri en iyi şekilde uygulayarak kaliteli hizmet verebiliyoruz.

Osman Yılmaz Kurye uygulamamız içinde hızlı hizmet birinci sırada yer alır. Amacımız aldığımız her gönderiyi talebe göre götürmektir. Kimi gönderinin gün içinde teslim edilmesi yeterli gelirken kimi gönderi en fazla bir saat içinde adreste olmayı bekler. Bu beklentiler müşteriden müşteriye farklılaşır. O yüzden değerler ve istekler değerlendirilerek farklı hizmet seçenekleri oluşturulur.

Osman Yılmaz Kurye Hizmeti

Zamandan tasarruf ederek zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız Gebze Kurye hizmeti almak kaçınılmazdır. Çünkü büyük şehirlerde ve ilçelerde nüfus yoğunluğuna bağlı olarak trafikteki sıkışıklık da fazladır. O yoğunlukta kaybolmadan teslimatı bizim gibi tecrübeli bir firmaya yaptırmak size büyük avantajlar sağlar.

  • Zamanınız size kalır.
  • Başka bir işe odaklanabilirsiniz.
  • Uygun fiyata ulaşım sağlarsınız.
  • Gizlilik ve güvenlik konusunda son derece özen gösterilir.
  • Kesintisiz hizmet verilir.
  • Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz her an destek verir.

Osman Yılmaz Kurye içinde çalışan personelimiz ile sahada yol alan kuryelerimiz işbirliği içinde çalışır. Personelimizin düzen, disiplin anlayışı ve iyi iletişim kurma kabiliyetleri hizmet kalitesini etkiler. Amacımız her zaman verdiğimiz hizmetleri müşterimizin lehine göre düzenlemektir. Buna hizmet bedeli de dâhildir. Müşterilerimiz için en uygun ve ekonomik bedellerle teslimat yapmaya çalışırız.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara