İçeriğe geç
Adem Yavuz Kurye

Adem Yavuz Kurye

Adem Yavuz Kurye olarak paketlerinizi bize güvenerek teslim edebilirsiniz. Bizden sizden aldığımız güvenle gönderilerinizi adrese en kaliteli hizmeti sunarak ulaştırırız. Kurumsal veya bireysel gönderilerin hepsini en hızlı şekilde teslim ederiz.

Hızlı teslimat konusunda hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde en iyi olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize çözüm ortağı olarak yaklaşıyoruz. Onların isteklerine göre değerlendirmeler yapıp hizmet akışımızı yeniliyoruz.

Taleplere göre yeni seçenekler oluşturuyoruz. Dinamik bir hizmet anlayışıyla hareket ederek her zaman en iyi çözümü sunmaya gayret ediyoruz. Bu yaklaşımımız sayesinde de müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz.

Adem Yavuz Kurye sistemimiz hızlı hizmet verir. Bizi aradığınızda ekiplerimiz hemen devreye girer ve adresinize gelir. Kuryemiz paketinizi alır ve söylediğiniz adrese doğru yola çıkar. Bizim için hava koşulları ve trafik yoğunluğu sorun olmaz. Kuryelerimiz her şartta nasıl gidecekleri konusunda profesyonel bir hizmet vermek üzere eğitim alır.

Bize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Amacımız mesai kavramını değiştirmektir. Gündüz gibi gece boyunca da teslimata devam ediyoruz. Acil durumlarda yola çıkmanıza gerek yok. Biz sizin yerinize ulaşmak istediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşıyoruz.

Adem Yavuz Kurye Hizmeti

Gebze Kurye firmasının güvenilir hizmet vermesi önemlidir. Bu sebeple bütün ekiplerimiz çalışmalarını titizlikle yürütür. Herhangi bir aksilik olmaması için bütün güvenlik önlemleri en iyi şekilde alınır. Paketinizi alan kuryelerimizi en iyi şekilde paketi muhafaza eder.

Gizlilik bizim için önemlidir. Müşterilerimiz paketlerinin sadece verilen adrese teslim edilmesini ister. Müşterilerimizin bütün istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Sadece alıcıya teslimat yapıyoruz.

Adem Yavuz Kurye olarak kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatla teslimat yapmaya çalışıyoruz. Kullandığımız sistemin maliyetlerini en uyguna getirmek için gayret ediyoruz. Müşterilerimiz de taleplerine göre ödemeyi gerçekleştiriyor.

Paketin boyutu, ağırlığı, kullanılan mesafe gibi unsurlar hesaplara yansır. O yüzden müşterilerimiz için tek tek hesaplama yapılır. En doğru hesap bilgisine ulaşmak için bizi aramanız yeterlidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara