İçeriğe geç
Ahatlı Kurye

Ahatlı Kurye

Ahatlı Kurye uygulamamız ile bizden hizmet talep eden müşterilerimiz dinamik ekibimizin çalışmalarından son derece memnun kalır. Günümüzde bir kurye hizmetinden beklenen dinamik bir çalışmadır. Süratle isteklerinin yerine getirilmesini arzu eden müşteriler, teslimatlarının hızlı bir şekilde gerçekleşmesini ister. Bunun için de enerjik ve güvenilir bir ekiple yol alıyoruz.

Mesai kavramı bizim için gece de devam ediyor. Ekibimiz 24 saat teslimata devam ediyor. Ne zaman bir gönderinizi başka bir adrese teslim etme ihtiyacı doğsa bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz isteğinize göre hızı ve rotasyonu ayarlar.

Ahatlı Kurye ile küçük paketlerinizi dilediğiniz adrese taşıyoruz. Tek şartımız gönderi içeriğinin yasal sınırlar çerçevesinde yer almasıdır. Mahallemizdeki bireysel gönderileri başka adreslere taşıdığımız gibi işletmeler için de her türlü dağıtım hizmeti veriyoruz.

  • Duyurular
  • Evraklar
  • Sözleşmeler
  • Tanıtım broşürleri
  • Davetiyeler
  • Pasaport
  • Hediyelik eşyalar

Sıraladığımız paket içeriklerine benzer olan birçok ürün ve evrakı hızlı bir şekilde teslim ediyoruz. Amacımız müşterimizin teslimatını üstlenerek onu trafikte kalmaktan, adres adres dolaşmaktan ve zaman kaybetmekten alıkoymaktır.

Ahatlı Kurye Hizmeti

Ahatlı Kurye sistemimiz son derece güvenlidir. En acil durumlardaki teslimatlarımızda bile güvenliği öncelikli tutuyoruz. Bunun için de kaliteli ekipmanlar kullanarak öncelikli olarak kuryelerimizin can güvenliğine dikkat ediyoruz, trafikteki diğer sürücülerin zarar görmesini istemiyoruz.

Aynı zamanda da müşterimizin bize güvenerek teslim ettiği paketin hasarsız şekilde yeni sahibine ulaşmasını temin ediyoruz. Profesyonel hizmetin gereklerini en iyi şekilde yerine getiriyoruz. O yüzden de şehrimizin ve semtimizin en dakik ve titiz hizmetini veriyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek beklentilere göre sistematik şekilde yaklaşıyoruz. Müşterilerimizin çözüm ortağı gibi davranarak ihtiyaçları olan hizmeti en iyi şekilde almaları için bütün ekibimizle titizlikle çalışıyoruz.

Gebze Kurye olarak müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını sağlamaktır. Bunun için de kaliteden taviz vermeden kârımızı da düşürmeden en uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Avantajlı fiyatlarımızdan istifade etmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve hizmet talep etmektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara