İçeriğe geç
Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

Dağıtım sektöründe kalitenin adresini arıyorsanız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Müşteri odaklı hizmet sunmak önceliğimizdir. Araçlı kurye hizmeti sunarak yeniliklerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Kurye hizmeti arıyorsanız araçlı kuryemizden yararlanabilirsiniz. Özellikle büyük paket ve ağır paketler için araçlı kuryemiz yoğun ilgi görüyor. Sizler de özellikle büyük paket gönderimi yapmak istiyorsanız kurye hizmetimize başvurabilirsiniz.

Kuryemiz hızlı ve güvenli ulaşım hizmetini özenle sunmaktadır. Bulunduğunuz bölgede çalışmamızın olup olmadığı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz adrese gönderim yapabilirsiniz. Bizimle iletişim kurun verdiğiniz adrese gelip ürününüzü teslim alalım. Ürünü teslim aldıktan sonra kuryemiz dağıtım için hızla yola çıkar ve olabileceği en kısa sürede ürün teslimatını gerçekleştirir. Araçlı kurye hizmetimiz sayesinde evrak, doküman yanı sıra ağır eşyalarınızı da güvenle gönderebileceksiniz. Özel aracımız ürününüzü teslim aldıktan sonra yağışlı hava koşullarından da etkilenmeden kısa sürede güvenle teslimatı sağlar.

Araçlı Kurye Hizmeti

Ürün gönderimimde sorunsuz teslimat olması gerekiyor, diyorsanız kaliteli hizmetimizden yararlandığınıza oldukça memnun kalacaksınız. Araçlı kurye hizmetimizde herhangi bir sorun yaşanmadan teslimat işlemleri kısa sürede halledilir. Ekonomik fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Acil kurye, hızlı kurye, vip kurye, nöbetçi kurye gibi seçeneklerimizden ihtiyaç duyduğunuzu tercih edebilirsiniz. Haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Bu sayede istediğiniz her an gönderim yapabilirsiniz. Müşterilerimizin beklentisi bizim için çok önemlidir. Bunun için özenle hizmet sağlamaktayız. Güvenilir sorunsuz teslimat için bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Bize ulaşmak için vakit kaybetmeyin.

Kurye çağır avantajımız sizleri bekliyor. Kurye çağır sekmesinden gsm, sabit telefon ve e-mail adresimizi görüntüleyebilir ve tıklayarak bize kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa sürede güvenli teslimat yapmanın haklı gururunu yaşıyor ve sizlerin de başvurusunu bekliyoruz. Kuryemiz gönderilecek ürün ve yere göre oldukça seri biçimde teslimat için yola çıkar. Kurye çağır, diyerek bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bizi güvenilir adresiniz olarak tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara