İçeriğe geç
Gebze Organize Kurye

Gebze Organize Kurye

Gebze Organize Kurye olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an hizmet ulaştırıyoruz. Çalışma prensibimiz, yıl boyu her gün saat fark etmeksizin teslimata devam etmek üzerine kuruludur. İlke olarak müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun kalmasını istiyoruz. Bunun için de profesyonel ekibimizle müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde bir ulaşım ağını ve teslimat zincirini kurmayı hedefliyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz bütün Sanayi Sitesi Kurye çalışmalarını özenle yerine getirdik. Kaliteden taviz vermeden yenilikçi yaklaşımla müşterilerimize zamanında ve sorunsuz teslimat garantisi veriyoruz. Pek çok avantaj sunarak müşterilerimizin bizimle çalışmaktan dolayı memnun olmasını arzu ediyoruz. O yüzden taleplere yönelik olarak hem hızlı hem de güvenilir hizmet veriyoruz.

Gebze Organize Kurye olarak bize ulaştığınız andan itibaren hizmet almaya başlamış olursunuz. Acil gönderilerden yemek siparişine, evrak teslimatından hediye paketi gönderisine kadar pek çok çeşitli teslimat türümüz vardır. Kuryelerimiz bütün gönderileri dikkatle taşır. İstediğiniz hızda ulaşım sağlar.

Firmamız bünyesinde bulunan bütün araçlar özenle seçilir. İster küçük paketlerde isterseniz de büyük paketlerde teslimat yapılırken hız konusu sorun olmaz. Motosikletlerimiz de araçlarımız da gerekli hızda hizmet verir.

Gebze Organize Kurye Hizmeti

Hizmetimizin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için bütün ekibimizin birbirine destek vermesi önemlidir. Gerek firmamızda çalışanlar gerekse sahada teslimat yapan kuryelerimiz her zaman birbirleriyle iletişim halindedir.

En kestirme yolları bulmak, hizmet verilen bölgeyi tanımak kuryelerimizin sorumluluğundadır. Diğer ekip arkadaşlarımız da her konuda destek olur. O yüzden trafik yoğun olsa da hava koşulları zorlasa da teslimatta sorun yaşanmaz. Amacımız hiçbir zaman müşterilerimizin güveninin sarsılmamasıdır.

Gebze Organize Kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimizin için her zaman uygun fiyatlı hizmet vermeye gayret ediyoruz. Müşterilerimize esnek çalışma saatlerimiz içinde zaman zaman kampanyalar düzenliyoruz.

Sunduğumuz fırsatları değerlendirip teslimat avantajlarımızdan yararlanmak için hizmetlerimizi takip etmeniz yeterli olur. Fiyatlarımız kullandığınız hizmet türüne göre derecelidir. Böylece her müşterimiz kendi bütçesine en uygun olan tercihte bulunabilir. Biz her tercihte aynı özenle ulaşım sağlarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara