İçeriğe geç
Eskihisar Kurye

Eskihisar Kurye

Eskihisar Kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, avantajlı tarifelerimizden yararlanarak kaliteli hizmet alır. Semtimizin sakinleri ve işletmeler için mesai kavramını değiştirdik. Gün boyu ve gece de devam eden hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Acil kuryemiz, gece kuryemiz, şehir dışı kuryemiz her ihtiyaca göre çeşit çeşit kurye seçeneğimiz mevcuttur.

Dinamik kadromuz, sorunlara çözüm üretirken müşteri odaklı yaklaşır. Müşterilerimize göre onların isteklerini ve ihtiyaçlarını düşünerek hareket eder. O yüzden sistemimiz son derece gelişmiştir. Uygulamamızın gelişmesi adeta müşterilerimizi çözüm ortağı görerek gerçekleşir.

Müşterilerimizin firmamızdan beklentisi hızlı olmamız ve paketlerinin güvenliğini temin etmemizdir. Biz de bu amaçla seçtiğimiz personeli dikkatli ve özenli davranarak işe alıyoruz. Kuryelerimiz bizim görünen yüzümüzdür. O yüzden onların iletişim kabiliyeti, bizi temsil pozisyonu önemlidir.

Eskihisar Kurye olarak hızlı hizmet verebilmek için motosikletlerimizi, son teknolojiyle donanmış olarak tercih ediyoruz. Gebze Kurye olarak çalışanlarımız için en uygun ekipmanları temin ediyoruz. Her koşulda rahatlıkla motosikletleri kullanmalarını istiyoruz. Hızımızı kesebilecek olasılıkların önüne geçiyoruz. Kimsenin bizim tesirimizle zaman kaybı yaşamasını istemeyiz.

Eskihisar Kurye Hizmeti

Bizim için olduğu kadar müşterilerimiz için de güvenlik önemlidir. Özellikle paketlerin başkaları tarafından görünmesini istemeyen müşterilerimiz gizlilik ilkesine bilhassa dikkat eder. Biz de onların bu hassasiyetini bildiğimiz için ayrıca özenli davranırız. Alıcıdan başka kimsenin gönderileri görmesine izin vermeyiz.

Güvenliği tehdit edecek hiçbir duruma müsaade etmeyiz. Paketleri yerleştirdiğimiz ekipmanımızın her koşulda muhafazalı kalmasını isteriz. Donanımımızı ona göre ayarlarız. O yüzden de paketlerin hasar görmesi, çalınması, yıpranması mümkün olmaz. Verdiğimiz taahhütleri yerine getirebilmek için kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeyiz.

Eskihisar Kurye olarak amacımız hem kaliteli hem de uygun fiyata hizmet sunmaktır. Bunun için müşterilerimize göre seçenekler oluştururuz. Ayrıca maliyet hesaplarında dikkat ettiğimiz kritik faktörler vardır. Bunlar arasında en önemlilerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Müşterimizin paketinin boyutu nedir?
  • Müşterimizin paketinin ağırlığı nedir?
  • Müşterimiz hangi adrese gönderisini ulaştıracak?
  • Müşterimiz hangi hızla gönderisini yollamak istiyor?
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara