İçeriğe geç
Balçık Kurye

Balçık Kurye

Balçık Kurye sistemimizi müşteri memnuniyeti üzerine inşa ettik. Yıllardır sektörde edindiğimiz deneyimler, müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek uygulamalarımızı geliştirmemizi sağladı. Müşterilerimiz istediği anda bize ulaşabilir ve teslimat talep edebilir. Kesintisiz bir şekilde 24 saat boyunca teslimat yapmaya devam ediyoruz.

Sorunsuz bir teslimat için bütün imkânlarımızı kullanıyoruz. Eğitimli ve profesyonel ekibimiz, üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyor. Bulunduğumuz semtten başka bir semte ulaşım sağlamak ve en hızlı şekilde gerçekleştirmek bizim işimiz.

Balçık Kurye uygulamamızı aradığınızda müşteri hizmetlerimizdeki personelimiz size yardımcı olur. Nasıl bir teslimat süreci istediğinizi öğrenir ve talebinize göre bir ulaşım çizelgesi oluşturur. Bu sayede de gönderiniz tam istediğiniz saatte ve istediğiniz adreste olur.

Her gönderi sahibinin ihtiyacı ve isteği farklı olabilir. Personelimiz çözümleri müşterilerimize göre oluşturur. Zaten bizim farkımız da budur. Çözümlerimiz hızlı ve istenen güvenlik seviyesindedir. Bireysel veya kurumsal bütün gönderileri özenle ve titizlikle taşıyoruz.

Balçık Kurye Hizmeti

Bir kurye firmasından beklenen ve istenen gizliliğin ve güvenliğin teminidir. Biz de firma olarak müşterimizin bu iki önemli beklentisini bildiğimiz için sistemimizi bu iki unsur üzerine inşa ettik. Müşterimiz gönderisini bize verdiğinde o gönderiyi bizden başka kişi bilemez ve göremez. Biz paket olarak alır, yine aynı paketi istenen alıcıya teslim ederiz.

Gönderinin hasar görmesi, çalınması, başka bir kişiye teslim edilmesi söz konusu bile olamaz. Gebze Kurye olarak bu konuda müşterilerimiz kadar hassasız. En acil durumda bile süratli giden motosikletlerimiz içinde paketleriniz güvenle taşınır.

Balçık Kurye olarak kaliteden asla taviz vermiyoruz. Ama müşterilerimiz için de en uygun maliyetlerle ulaşım sağlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden çevre dostu olarak kullandığımız motosikletlerimiz aynı zamanda daha az yakıt tüketerek maliyetlerin de düşmesine yardımcı oluyor.

Zaman zaman müşterilerimiz için promosyonlar ve kampanyalar düzenliyoruz. Biz istiyoruz ki müşterilerimiz mağdur olmasın. Talepleri doğrultusunda kaliteli hizmeti en uyguna alabilsin.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara