İçeriğe geç
Ovacık Kurye

Ovacık Kurye

Ovacık Kurye olarak süratli ve güvenilir teslimat hizmeti veriyoruz. Mesai kavramını değiştirdik. Aralıksız şekilde hizmet sunabiliyoruz. Gün boyu ve gece, hafta sonu ve özel günlerde siz hizmet talep ettiğinizde kuryelerimiz kapınızda oluyor.

Özellikle acil durumlarda en uzak mesafelere bile en hızlı ulaşımı sağlıyoruz. Birçok firma bizden hizmet talep ediyor. İnşaat sektöründen otomotive, finanstan sağlığa her alan için hizmet götürüyoruz. Ayrıca semt sakinlerimiz için Gebze’nin her köşesine ve çevre illere de teslimat yapıyoruz.

Efektif çözümlerle müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyoruz. Sektörde yıllardır hizmet verdiğimiz için deneyimliyiz ve ihtiyaçları çok iyi gözlemliyoruz. Müşterilerimiz bizim için çözüm ortağı gibidir. Günümüzde sadece kaliteli hizmet vermek yetmez. Aynı zamanda müşterilerimiz kendisini değerli hissetmek ister. Kendisine göre düzenlenen hizmet seçenekleriyle mutlu olur.

Ovacık Kurye olarak müşterilerimizin hassasiyetlerini bildiğimiz için hıza ve güvenliğe ayrıca önem veririz. Kuryelerimiz alanında en iyi sürücülerdir. Motosikletlerimizin motor gücü çok iyidir. O sebeple de istenen saatte istenen adreste kolaylıkla oluruz.

Ovacık Kurye Hizmeti

Gebze Kurye olarak esnek çözümlerle her durum ve şartta hizmet veriyoruz. Trafik sıkışık olsa da hava koşulları uygun olmasa da teslimata devam ediyoruz. Taahhüt ettiğimiz her şeyi eksiksiz yerine getiriyoruz. Ayrıca şehir dışı gönderiler için Marmara Bölgesi’ne en hızlı servisi veriyoruz.

Avantajlı hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, bizimle çalışmaya devam eder. Çünkü biz her koşulda hizmet kalitesinden taviz vermemeye gayret ederiz. Yasallar çerçevesinde paket içeriği uygun olan her ürünü alır, teslimatı gerçekleştiririz.

Ovacık Kurye olarak kurduğumuz sistemden bütün müşterilerimizin yararlanmasını istiyoruz. O yüzden de farklı hızlarda ve farklı fiyat aralıklarında hizmet sunuyoruz. Bizim için gönderinin boyutu, ağırlığı ve hangi mesafeler arasında ulaşım sağlanacağı önemli bilgiler arasında yer alıyor. Çünkü bu bilgilere göre teslimat ücretleri belirleniyor.

Her müşterimizin talep ettiği hizmet farklı olduğu için ödeyeceği bedel de farklı oluyor. İlgili personelimize ulaşıp istediğiniz teslimatın ne kadar tuttuğunu öğrenebilirsiniz. Amacımız her zaman makul ücretlerle en iyi hizmeti sunmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara