İçeriğe geç
Pelitli Kurye

Pelitli Kurye

Pelitli Kurye uygulamamızı 7/24 kullanabilirsiniz. Çünkü müşterilerimiz için gün boyu ve gece dâhil hizmete devam ediyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak veyahut web sayfamızdaki formu doldurarak bizden hizmet talep edebilirsiniz. İlgili personelimiz sizden gelen talebi değerlendirir ve sizin için bir teslimat planı oluşturur.

Kuryemiz istediğiniz saatte adresinizde olur, paketinizi alır ve istediğiniz saatte teslimatı yapar. Yıllardır bu sektörde hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin önceliklerini biliyoruz. Biz Gebze Kurye olarak ona göre bir sistem oluşturuyoruz. O yüzden de bu alanda lider konumda çalışmalara devam ediyoruz.

Müşterilerimizin pek çok farklı ihtiyacı oluyor. Paket içerikleri farklı olduğu gibi, teslimat süresi ve hızındaki istekler de farklı olabiliyor. O yüzden seçenekler oluşturuyoruz ve bütün müşterilerimize yardım ediyoruz. Gece hizmetimiz veyahut acil hizmet veren kuryelerimiz, vip hizmetimiz farklı farklı hız aralıklarına sahiptir.

Pelitli Kurye olarak önceliğimiz müşterimizin isteğidir. Bu isteğe göre plan oluşturuyoruz. Müşterilerimiz güvenliğe ve hıza öncelik verdiği için biz de sistemimizi ona göre kuruyoruz. İstenen hızda ve en güvenlikli şekilde taşıma yapıyoruz.

Pelitli Kurye Hizmeti

Kuryelerimizi seçerken iletişim diline, bilgisine ve tecrübesine öncelik verdiğimiz gibi bizimle aynı değerleri taşımasına da özen gösteriyoruz. Çünkü biz müşterimizin gönderisini emanet gözüyle değerlendiriyoruz. Mahremiyet sınırları içinde bakarak gönderi bilgilerini kimseyle paylaşmıyoruz.

Ekipmanımız ve motosikletlerimiz gönderileri en güvenli taşıyacak şekildedir. Motor gücümüz hızı sağlarken muhafaza için aldığımız ekipman da paketin hasar görmesini ve zarara uğramasını engeller. O yüzden paket içeriğinde yasal prosedüre uygun olan her ürün taşınabilir.

Pelitli Kurye olarak dinamik ekibimizle her soruna efektif çözümler sunabiliyoruz. Profesyonel hizmet verirken aynı zamanda yerel değerlerimize de sahip çıkıyoruz. Dikkat, özen bizim işimiz.

Kaliteyi hizmetimizin birincil amacı olarak görüyoruz ama fiyatlarımızı da müşterilerimiz için makul bir seviyede tutuyoruz. İstiyoruz ki bizden hizmet almak isteyen hem semt sakinlerimiz hem de işletmeler uygun fiyatla teslimat yapabilsin.

Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara