İçeriğe geç

Kış Mevsiminde Kurye Hizmeti Alabilir miyim?

Kış mevsiminde kurye çağırarak gönderilerinizin taşınıp taşınamayacağını merak etmeniz oldukça doğal. Kaliteli ve güvenilir bir çözüm olarak öne çıkan kurye sayesinde daha profesyonel çözümlerden yararlanabilirsiniz. Peki, kış mevsiminde kurye hizmeti tercih etmenin sizin açınızdan getirileri neler olacaktır? Hazırsanız bütün süreci sizin için ele alalım!

Kış mevsimi gönderi taşımacılığı konusunda en çok zorluk yaşanan dönemdir. Çünkü motorlu kuryelerin yolda ilerlemesi zor olduğu gibi gönderilerin paketlerinin de çevresel faktörlerden kaynaklanarak olumsuz etkilenmesi muhtemeldir. Bu nedenle de karşılaşılabilecek zorluklara yönelik önlem alarak daha profesyonel hizmetlerden yararlanmaya başlamalısınız. İşte kış mevsiminde kurye hizmeti almak isteyenler için bilinmesi gerekenler!

Kış Mevsiminde Gönderinizi Nasıl Ambalajlamalısınız?

Kurye hizmeti alacaksanız gönderinizin zarar görmemesi adına mutlaka ambalaja önem göstermelisiniz. Nasıl mı? Ürününüz için kullanacağınız ambalaj karton ya da mukavva olsa da etrafını kesinlikle su geçirmeyen bir malzeme ile sarmalısınız. Böylelikle moto kurye ya da araçlı kurye esnasında yağmur – kar yağdığında ambalajın ıslanarak zarar görmesi söz konusu olmayacaktır. Kış mevsiminde kötü kol koşulları nedeniyle gönderilerin daha çok sarsılacağı ihtimalini de düşünmeniz gerektiğini ifade etmeliyiz. Bu tür durumlarda ise gönderilerinizi çok büyük ambalajlara yerleştirmemelisiniz. 

Ambalaj detayına dikkat ederek hem kendinizi garanti altına alabilirsiniz hem de süreçten %100 memnun kalabilirsiniz. Peki, kurye firması tarafında nasıl bir süreç sizleri bekler? O kısma da detaylı olarak bakalım.

Kuryeniz Gönderileri Nasıl Muhafaza Eder?

Gebze Acil Moto Kurye olarak ihtiyaçlarınızı tam manasıyla karşılayacak olmak bizim için oldukça önemli. Bu bağlamda sizden teslim aldığımız gönderileri öncelikle ambalaj açısından kontrol ediyoruz. Hava koşullarının neden olacağı olumsuzlukları düşünerek gönderilerinizi araca uygun bir şekilde yerleştiriyoruz. Moto kurye kapsamında büyük paketler için ekstra çözümler alamıyor olsak da küçük paket ve belgeleri kapalı bir şekilde taşımayı tercih ediyoruz. Araçlı kurye hizmetlerinde ise gönderilerinizin çevresel etkiler nedeniyle olumsuzluk yaşamasının önüne geçiyoruz.

Siz de kış mevsiminde kurye ayrıcalıklarını yaşamak mı istiyorsunuz? O halde hemen bizi arayarak size en uygun seçenekleri değerlendirmeye başlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara